Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan

fanlink.to/EraRamazan

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA


Teksti: Arian AGUSHI
Melodia: Kreshnik AVDIU
Aranzhman: Ardian KASTRATI
Mix \u0026 Mastering: Rrahman KRYEZIU
Video: Imagine FILMS
Skenari \u0026 Regjia: Arian AGUSHI

@Gold AG \u0026 Adem Ramadani - Era Ramazan
Connect with Gold AG
Facebook | GoldAG.Legend
Instagram | arianagushi

Connect with Adem Ramadani
AdemRamadani...
ademramadani78Ladda ner

visningar
6,239,926

Kommentarer

 • Halla ll koft Adem

  Hajrie RexhaHajrie RexhaDag sedan
 • Shume Dua

  Fatmir GulaFatmir Gula2 dagar sedan
 • 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

  Gafurr DernjaniGafurr Dernjani3 dagar sedan
 • llajk

  Shefije IbraimiShefije Ibraimi3 dagar sedan
 • Bravo shum bukur

  Miranda ZuncheMiranda Zunche4 dagar sedan
 • Qka do me than ADEM RAMADANi ja pruni ton kto klikime

  UÇK-JA E DUKAGJIN-IT🇦🇱UÇK-JA E DUKAGJIN-IT🇦🇱5 dagar sedan
 • Amnin

  Elta RakovicaElta Rakovica5 dagar sedan
 • Te lumt si gjeth keng te mira 🤲🤲🤲

  Jeta ImaJeta Ima6 dagar sedan
 • 🤲🤲🤲🤲🕋🕋🕋🕋

  Rijadidrizi IdriziRijadidrizi Idrizi6 dagar sedan
 • Ddf

  Liridon BeqajLiridon Beqaj8 dagar sedan
 • Shum bukur Goja ju lumt👏

  Luljeta StolliqiLuljeta Stolliqi8 dagar sedan
 • Shum e mir

  Johnny GringoJohnny Gringo9 dagar sedan
 • Gollde gjija

  Emir _YouTubeEmir _YouTube11 dagar sedan
 • 🇦🇱🤝🇽🇰👏

  Adelina kuqiAdelina kuqi11 dagar sedan
 • Anisa Musa💕💕💖💖💗💗💝💝💝💞❤❤

  Arbnor MusaArbnor Musa11 dagar sedan
 • I vetmi këngtarë që kur këndon më rrënqethë,je i paarritshëm i nderuari Adem

  LeoLeo12 dagar sedan
 • ❤❤❤❤❤❤👼🏼👼🏼

  Shaip SharkuShaip Sharku12 dagar sedan
 • Adem ramadani mashallah qfar zani i bukur dhe gold ag shum mir gold ag allahu ju ruajt zoti me familje

  Ramadan BerishaRamadan Berisha12 dagar sedan
 • 6 milion elhamdulilah🤲🏻💕

  Blerina BaliuBlerina Baliu12 dagar sedan
 • Elhamdulilah ska si adem ramdani eshte nje ,ghithashtu gold elhamdulilah qdo her zotit

  Sanije SalihuSanije Salihu13 dagar sedan
 • 39,760 €

  Vjollca SinaniVjollca Sinani14 dagar sedan
 • cftdhf

  Vjollca SinaniVjollca Sinani14 dagar sedan
 • good 👍 🦸‍♂️ 🦸‍♀️ 🧧 🤞 🤳 👍 🦸‍♂️ 🦸‍♀️ 🧧

  Vjollca SinaniVjollca Sinani14 dagar sedan
 • besoh me te dy syt e tyh qe e shikon kur mos harroni se seni ma i mir ne ket bot asht me knaq qata qe shum i nevohitete .......

  Ramiz AliuRamiz Aliu14 dagar sedan
 • MashaAllah 🤲🏼❤️

  C.E. kC.E. k16 dagar sedan
 • Selam iz 🇧🇦

  Hassn HodzicHassn Hodzic16 dagar sedan
 • BRAVO JU QOFT KTYRE DJEMVE

  Xhuljo HoxhallariXhuljo Hoxhallari17 dagar sedan
 • Goldi osht recitues, as rapper e as kengtar. Ademi osht ma i forti.

  Dimi 26Dimi 2617 dagar sedan
 • Shkoni mar nlesh

  patroll dnepatroll dne17 dagar sedan
 • 👍

  Selo ZuberoviqSelo Zuberoviq17 dagar sedan
 • Brrravo

  lindi latajlindi lataj19 dagar sedan
 • Shume e mire Ramadan❤💞😇

  Lume MusaLume Musa19 dagar sedan
 • Okey bro schum i mir

  skilsbros5 skilsbros5skilsbros5 skilsbros520 dagar sedan
 • ABDUL MALIK

  asZOTI ISKATROFT JAHUDIT asaasZOTI ISKATROFT JAHUDIT asa20 dagar sedan
 • 👏😤

  Gashi87 GashiGashi87 Gashi20 dagar sedan
 • Adem Ramadani Zoti te shperbleft 🤲🕌🕋❤

  Agim JashariAgim Jashari21 dag sedan
 • Ahahhhahahhahahahahahhahaajjh❤❤❤❤❤❤💜💜💜💗💗💗💓💓💓💖💖💕💕💕💞💞💞💞❤❤❤❤❤💋

  Lume MusaLume Musa22 dagar sedan
 • Shum e mire eshte kenga

  Lume MusaLume Musa22 dagar sedan
 • WERTio

  EGZON ANHELARMY OFFICIALEGZON ANHELARMY OFFICIAL23 dagar sedan
 • Ishalla be eni ejngjuj

  Al PacinoAl Pacino24 dagar sedan
 • allah

  nevruz aruqinevruz aruqi24 dagar sedan
 • Subhanallah ❤️☝️

  Abu ASAbu AS25 dagar sedan
 • Amar

  Ensar HasaniEnsar Hasani25 dagar sedan
 • pohiiid

  Avushe SulejmaniAvushe Sulejmani25 dagar sedan
 • 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😔

  Shkelqim MorinaShkelqim Morina26 dagar sedan
 • amin

  Ardian GosalciArdian Gosalci26 dagar sedan
 • 👏👏👏👏👏👏👏👏👏💕💕💕💕💖💖💖

  Hetem SeferiHetem Seferi27 dagar sedan
 • Rahmi jak ra muo

  Urszula GromadzkaUrszula Gromadzka28 dagar sedan
 • Allah fale Allah shtoje 🙏🙏🙏

  Kadire YmeriKadire Ymeri29 dagar sedan
 • 🤲🤲🤲

  Nafia AnastasiNafia Anastasi29 dagar sedan
 • workstation i

  Ajter MustafovskaAjter Mustafovska29 dagar sedan
 • Ketyre askush sja u kalon se jane me te miret

  Buqe GashiBuqe Gashi29 dagar sedan
 • Zoti ju ruajt

  Erdin BerishaErdin Berisha29 dagar sedan
 • E na gzut tanve

  Dinore KrasniqiDinore KrasniqiMånad sedan
 • Ju lumt o djem se na ban boten e zdrishme

  Dinore KrasniqiDinore KrasniqiMånad sedan
 • rjehrr idgs🥺🥺🥺😭😭

  sofe ademajsofe ademajMånad sedan
 • Sa Ilahi Te bukur ❤️

  Ilir AlitiIlir AlitiMånad sedan
 • Besimtar me baterija jan u knaqen ti fitu lek ne emer te fes muslimane.

  Nehat LivarekaNehat LivarekaMånad sedan
 • Ryt

  Mjellma RigonMjellma RigonMånad sedan
 • 0 uh8h Nni m. Iih bo o Oo.

  Leona BerishaLeona BerishaMånad sedan
 • Na ka knaq kjo kang per ramazan 🌹❤🤲 🇦🇱🇽🇰

  Hajro DinoHajro DinoMånad sedan
 • wj

  Elsid MuratiElsid MuratiMånad sedan
 • eg

  Elsid MuratiElsid MuratiMånad sedan
 • Mir

  Laurent MijalicaLaurent MijalicaMånad sedan
 • Adem Ramadani Gold AG Allahu Ju Ruajt Amin Ya Rrabin

  Ask to seduce MissAsk to seduce MissMånad sedan
 • Elhamdulilah, Elhamdulilah, Elhamdulilah rabulalemin!!!

  Asman HotiAsman HotiMånad sedan
 • UN JAM MUSLIMANE PO JU THAM URIME FITER BAJRAMI TE GJITHVE ALLAHU JAV KA PRANU AGJERIMIN AMIN ☝️ SHUM MIR ADEM RAMADANI KE KENGDU DHE GOLDI KA KNU SHUM MIR SUKSESE ☝️🤲💜🤎🤩🤩😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰

  Hana KrasniqiHana KrasniqiMånad sedan
 • 🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

  Elton DailyElton DailyMånad sedan
 • Ju lumte goja per kete kenge te mrekullueshme ! Nostalgji per kohet e vjetra !Zoti na e pranofte agjerimin ishaAllah !

  niduoe streniduoe streMånad sedan
 • 👏👏👏👏👏👏👏👍👍👍☝️☝️☝️

  Lime ShtufiLime ShtufiMånad sedan
  • ما شا ء الله

   Lime ShtufiLime Shtufi10 dagar sedan
 • 🤲🏻🤲🏻

  Pepa IldaPepa IldaMånad sedan
 • Kjo ilahi ka me mbet emblematike per Ramazan,❤❤❤😭

  liridon bytyqiliridon bytyqiMånad sedan
  • GJITH FALEMINDERIMET I TAKOJN VEQ ZOTIT 🤲☝❤

   opzz xsinopzz xsinMånad sedan
 • Urine ❤❤❤❤💙💙

  Rambothe RisaRambothe RisaMånad sedan
  • lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

   niduoe streniduoe streMånad sedan
 • Na knaqt me kto muzika oo zot ruj kta burra aq zemer mir❤Gold ag dhe ademi❤ shumm ilahi e bukur.

  Sibora GashiSibora GashiMånad sedan
 • Selame aljkum vella

  Marjo KapedaniMarjo KapedaniMånad sedan
 • # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

  k_rim_rimk 75parisk_rim_rimk 75parisMånad sedan
 • # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

  k_rim_rimk 75parisk_rim_rimk 75parisMånad sedan
 • # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

  k_rim_rimk 75parisk_rim_rimk 75parisMånad sedan
 • # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

  k_rim_rimk 75parisk_rim_rimk 75parisMånad sedan
 • # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

  k_rim_rimk 75parisk_rim_rimk 75parisMånad sedan
 • # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

  k_rim_rimk 75parisk_rim_rimk 75parisMånad sedan
 • # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

  k_rim_rimk 75parisk_rim_rimk 75parisMånad sedan
 • # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

  k_rim_rimk 75parisk_rim_rimk 75parisMånad sedan
 • # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

  k_rim_rimk 75parisk_rim_rimk 75parisMånad sedan
 • # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

  k_rim_rimk 75parisk_rim_rimk 75parisMånad sedan
 • # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

  k_rim_rimk 75parisk_rim_rimk 75parisMånad sedan
 • # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

  k_rim_rimk 75parisk_rim_rimk 75parisMånad sedan
 • # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

  k_rim_rimk 75parisk_rim_rimk 75parisMånad sedan
 • رمضان كريم:)

  Mahmoud AlesmailMahmoud AlesmailMånad sedan
 • Shkoj ramazani erdhi bajrami ❤❤❤👏👏

  Kosova FerizajKosova FerizajMånad sedan
 • O cfar ze te bukur ke adem te bekoft zoti

  Lenci GjokaLenci GjokaMånad sedan
 • Ju lumte goja per kete kenge te mrekullueshme ! Nostalgji per kohet e vjetra !Zoti na e pranofte agjerimin ishaAllah !

  Arlind HoxhaArlind HoxhaMånad sedan
  • Allahu ju ruajt e ju shperbleft jeni te pa zevendesueshem Per hajr na qofte ky muaj i bekuar Urime te gjithe musulmaneve😭❤❤❤🤲🤲🤲

   bofooit gojobofooit gojoMånad sedan
 • ℝ𝕒𝕞𝕒𝕫𝕒𝕟𝕚

  moni ferizimoni feriziMånad sedan
 • ssur.cc/girlsonlinekcs97 💖🖤👄 _L-o-V-e-S-e-X_👸 #👄今後は気をライブ配信の再編ありがとうです👩‍ #この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたもん(#笑)#やっぱり人参最高!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした, #在整個人類歷史上,#強者,Y( #富人和具有狡猾特質的人捕食部落,#氏族,#城鎮,#城市和鄉村中的弱者,#無`'#守和貧窮成員。#然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,#並繼續將其 融入不斷發展的人類社會。.#說到食物,#不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。#相反,💔#他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。#他們學會了清潔,#切塊,#調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,#在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,#並且學會了使用芳香的木煙(#如山核桃,#山核桃和豆科灌木 #來調味食Y%_

  Annette JenkinsAnnette JenkinsMånad sedan
  • Kush agjeron Allahu ju boft Kabull

   bofooit gojobofooit gojoMånad sedan
 • 🤲🤲🤲🤲❤❤❤❤

  Rinesa BerishaRinesa BerishaMånad sedan
 • ju knoft zemra ☝

  Rexhep TreshnjevaRexhep TreshnjevaMånad sedan
 • Me tëvërtetë është shumë e bukur

  gezime tafxhafagezime tafxhafaMånad sedan
 • sikur te gith te kishim qen musliman e te lutim allahun qe krijoi cdo gje ZOTI AGJERIMIN JA U PRANOFT 💘❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  ꧁▪Sαᖇα_ᒪуᖇιᑕѕツ꧁▪Sαᖇα_ᒪуᖇιᑕѕツMånad sedan
  • Bv

   Qenan BislimiQenan BislimiMånad sedan
 • Urime bajrami musliman

  Eda AxhamiEda AxhamiMånad sedan
 • Zoti ja u pranoft te gjithve muslimanve

  Herolinda HalilajHerolinda HalilajMånad sedan