NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

Lyrics: Noizy
Music: Term \u0026 Rvchet
Mix \u0026 Master: Rvchet \u0026 Westpoint studios
Video: MaxProduction

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6Psi2Z...
iTunes: music.apple.com/us/album/free...
acromaxmedia.lnk.to/FREESTYLE

Ladda ner

visningar
6,615,488

Kommentarer

 • Respect🇦🇫🔥🇦🇱

  Emran Jan12Emran Jan127 timmar sedan
 • 🔝🔝🔝🔝🇦🇱🇦🇱🇦🇱👌🏻👌🏻

  Valentina GjiniValentina GjiniDag sedan
 • 👉👉🤴🤴NOIZY

  Shpetim BaloshiShpetim BaloshiDag sedan
 • 😎😎 ejjj njzuii

  bleron bajramibleron bajramiDag sedan
 • MANJOLA CUNIMANJOLA CUNIDag sedan
 • Po pse ti ca mutin ke treguar. Jo puci pucit po kurvat e Shqiperise. Na ben tani si burre me namuz. Nje cop muti je dhe ti si gjithe reperat e tjere.

  Movie LandMovie LandDag sedan
 • 🤮🤢🤮🤢🤮🤢🤮🤢🤮🤢🤮

  valter pro 2011valter pro 20112 dagar sedan
 • 🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  Klajdi LileKlajdi Lile2 dagar sedan
 • Zin

  Klajdi LileKlajdi Lile2 dagar sedan
 • King

  Klajdi LileKlajdi Lile2 dagar sedan
 • 👑💪🏻

  Klajdi LileKlajdi Lile2 dagar sedan
 • 👑💪🏻

  Klajdi LileKlajdi Lile2 dagar sedan
 • OTR forever

  mozzik my worldmozzik my world2 dagar sedan
 • Ma i madhi

  Klajdi DudaKlajdi Duda2 dagar sedan
 • super hit

  Barbershop_ EndriBarbershop_ Endri2 dagar sedan
 • My mannnn🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Illyrian IllyriaIllyrian Illyria3 dagar sedan
 • 👑👑

  Feta KurtiFeta Kurti3 dagar sedan
 • Rrespekt për kte legjende

  berti97berti973 dagar sedan
 • 🥰🥰🥰🥰

  mozzik my worldmozzik my world3 dagar sedan
 • OTR na njef krrejt botaa 🇦🇱😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

  TAYNA ZEMRA IMETAYNA ZEMRA IME3 dagar sedan
 • #OTR

  TAYNA ZEMRA IMETAYNA ZEMRA IME3 dagar sedan
 • Respect from America

  Petrit CapjaPetrit Capja3 dagar sedan
 • Shqiperia 🌹 the te dua 💙👨‍👩‍👧 nojzi ta kesh mire Mami dhe babin teni 👨‍👩‍👧👍

  Rudolf GjataRudolf Gjata3 dagar sedan
 • FUCK OTR💩 LOVE BB⁴LIFE 💪

  H U N T E R✓H U N T E R✓4 dagar sedan
 • 🌟🌟💓

  Leonora LeonoraLeonora Leonora4 dagar sedan
 • This is Doza 2 😉

  Teuta ZotajTeuta Zotaj4 dagar sedan
 • 🔥🔥👑

  Klajdi LileKlajdi Lile4 dagar sedan
 • 🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  Klajdi LileKlajdi Lile4 dagar sedan
 • QÀaa

  Devi ShkozaDevi Shkoza4 dagar sedan
 • #OTR 😁😁😁😁😁😁

  TAYNA QueenTAYNA Queen4 dagar sedan
 • King

  TAYNA QueenTAYNA Queen4 dagar sedan
 • ✌️👌✌️👌✌️👌✌️✌️✌️👌✌️👌✌️👌✌️👌✌️👌✌️✌️👑✌️👑✌️👌✌️👌✌️👌✌️👑✌️👑 OTR

  REI BLACERIREI BLACERI4 dagar sedan
 • OTR DERI N VDEKJE

  REI BLACERIREI BLACERI4 dagar sedan
 • 👏👏💪😎 bravo per realitetin e pasqyruar 🧿

  Ervis DhimaErvis Dhima5 dagar sedan
 • Buu👎👎👎!!!

  Vlora VloraVlora Vlora5 dagar sedan
 • 1

  Amarildo VrapiAmarildo Vrapi5 dagar sedan
 • King

  Albania AlbaniaAlbania Albania5 dagar sedan
 • 🔥🔥🔥💥💥💥🔥🔥🔥💥💥💥

  Alana ImrahamiAlana Imrahami5 dagar sedan
 • Fire 🔥 🔥 🔥 🔥 OTR 👌

  LumasakuLumasaku5 dagar sedan
 • Respekt per kte Artist 👑👑👑 O T R .

  Emilio ArapiEmilio Arapi5 dagar sedan
 • o noizy aje ne metro apo sje ne metro nxore gishtin e mesit dhe din anglish qe thuan fuck sa vjec je

  Etleva TopciuEtleva Topciu6 dagar sedan
 • Jam fanci jot to nxjerësh ndonje keng me varrosin noizy king☺☺👌👌👌👌👌👎👍👍👌👍👌👍👌👍👍👌👍👌👍👌👍👍👌👍👌👍

  Bledi Kociu KociuBledi Kociu Kociu6 dagar sedan
 • super keng vlla respekte

  Anxhel ShuriAnxhel Shuri6 dagar sedan
 • In this lifestyle otr

  hysa g4hysa g47 dagar sedan
 • Like kush e ngon ende ❤❤❤

  Tairi KenanTairi Kenan7 dagar sedan
 • E bo te buker ket muzik bravo

  Ardian CupaArdian Cupa8 dagar sedan
 • Respecte

  FF.SHARI✓FF.SHARI✓8 dagar sedan
 • Respect from France

  Nelsi BgNelsi Bg9 dagar sedan
 • #otr je mbret ♥️❤️ spr kong

  Irdi TolaIrdi Tola9 dagar sedan
 • 👑👑

  Alttea DordaAlttea Dorda9 dagar sedan
 • OTR

  Rei BlaceriRei Blaceri9 dagar sedan
 • seslow.info/u/iKt616u0oqBvmpI/video

  FLORDIFLORDI10 dagar sedan
 • O Njzy o rropqir o karder 🖕🖕🖕🖕

  Gezim BrahimiGezim Brahimi10 dagar sedan
 • King🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👑👑👑👑👑👑

  Tnb MaximusTnb Maximus10 dagar sedan
 • 🍇🍇🍇🍇🍇❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  TAYNA ZEMRA IMETAYNA ZEMRA IME10 dagar sedan
 • With love from 🇺🇸 who’s listening⁉️ stand up‼️🙌🏻

  Junida ShalariJunida Shalari10 dagar sedan
 • Nojzi te lumte mer kengen e ke nxjerre vazhdo keshtu qe te bejme me shume like👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

  Saimir MecjaSaimir Mecja10 dagar sedan
 • 👎👎👎👎

  shokushoku10 dagar sedan
 • Cfar tha baba vath e bona

  Hitet e botesHitet e botes10 dagar sedan
 • Je super

  Fatbardha MinkaFatbardha Minka10 dagar sedan
 • 😍

  Melina SerifiMelina Serifi11 dagar sedan
 • Respect shqiperia baba

  kosovare hetemikosovare hetemi11 dagar sedan
 • Vdeksha unë per ty te gjith sta te klases time Jan me babastarsin vetem unë jam me otren te lumt

  Majlinda FerfelliMajlinda Ferfelli11 dagar sedan
  • Babastarsat dhe OTR ju meson shkolla? Lum Shqiperia jone me llumin tone. Ne duart e kujt kemi ngelur.

   Movie LandMovie LandDag sedan
 • 😾

  Arben SkukaArben Skuka11 dagar sedan
 • Ruf ruf

  dimitris tsipopoulosdimitris tsipopoulos11 dagar sedan
 • edona beka me banim ne mitrovice osht fanCe e flakt e otr OTR OTR harrova me ceke tek banesat e remo comit

  rona morinarona morina11 dagar sedan
 • edona beka otr me zemer

  rona morinarona morina11 dagar sedan
 • Pa fjal 🥰🤯🤯🤯😳😳😳

  Reni HyskaReni Hyska11 dagar sedan
 • Te te han bythen ty reperat e Kosovës geyt e Kosovës 😂😂😂😂😂

  bella bellabella bella11 dagar sedan
 • Nice..

  Real Music HypeReal Music Hype11 dagar sedan
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Rinesa OrllatiRinesa Orllati12 dagar sedan
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  COBRA594COBRA59412 dagar sedan
 • Nojzy King 👑👑👑

  KLAJDI cervanakuKLAJDI cervanaku12 dagar sedan
 • Zemra skam asgje nmen veq familjen dhe grupin tem Sa mshum kam kap suksesin aq mshum i dalloj rrencat . Ka shum e shum qe kan kuptim pothuajse i gjith texti ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ Noizy thjesht frymzim jete ⭐⭐⭐😍😍😍🥰🥰🥰♥️♥️♥️♥️

  Ardit MustajArdit Mustaj12 dagar sedan
 • Baba i kongtarve NOJZY💎💎💎🌟 GRUPI OTR

  Edonis GashiEdonis Gashi12 dagar sedan
 • 👌👌👌👌

  KrissKriss12 dagar sedan
 • O te qifsha pemen

  Bruna MucaBruna Muca13 dagar sedan
 • 🇦🇱

  Gerardo LemmoGerardo Lemmo13 dagar sedan
 • Noizy-like❤ Don_Gjon-cm💬

  krimineliii Babakrimineliii Baba13 dagar sedan
 • Jam fiksu keq me ket muzik Po ju a jeni fiksu

  ALB GEMING YTALB GEMING YT13 dagar sedan
 • Bosi

  Blerim JunuziBlerim Junuzi13 dagar sedan
 • O Nojzi te qifsha ropt

  Bruna MucaBruna Muca13 dagar sedan
 • Noizyyyyyyyy on top on the rest

  Fatmir LushajFatmir Lushaj14 dagar sedan
 • THE BEST🔥

  Albania gamerAlbania gamer14 dagar sedan
 • Ska me kot se noizy

  Olti KondiOlti Kondi14 dagar sedan
 • Follow kshtu Noiyz

  Miki PacukuMiki Pacuku14 dagar sedan
 • #noizy #otr

  mozzik my worldmozzik my world14 dagar sedan
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇱

  mozzik my worldmozzik my world14 dagar sedan
 • 👏

  nikiniki14 dagar sedan
 • Noizy legjenda e kengetarve💪💪💪😎

  Zamir CunajZamir Cunaj14 dagar sedan
 • 🤘🤘🤘🤘🤘🤘

  ROISROIS14 dagar sedan
 • OTR grupi me I forte dhe me I bukur

  Tirana TiranaTirana Tirana14 dagar sedan
 • Bomb i ke shtyp tan rreperat e sotit qe bojn si gangsta, noizy king 👑

  Gucci ManeGucci Mane15 dagar sedan
 • 🤙❤❤🤯shum bukur

  Sadri LlapatincaSadri Llapatinca15 dagar sedan
 • NOIZY OTR

  Gamingplay01Gamingplay0115 dagar sedan
 • ❤🇦🇱🔥

  Gamingplay01Gamingplay0115 dagar sedan
 • Nga kosovarët dhisni gjake ju horrat e Shqipëris!

  Flamur SeidiniFlamur Seidini15 dagar sedan
 • Tjeter nivel je o legjend , ndryshe pi krejt tjerve King of rap #OTR

  Nektar HodaNektar Hoda16 dagar sedan
 • Respekt o noizy

  Jani HasaJani Hasa16 dagar sedan